About

Ostatnio zacząłem się interesować tworzeniem stron i pomyślałem, że mogę pisać o postępach w nauce. Dlatego za jednym zamachem moge stworzyć swoją stronę o kodowaniu i pamiętnik zawierający zapis moich postepów. Ponadto może się to okazać przydatne dla kolejnych osób chcących nauczyć się jak tworzyć własne strony – może odtwarzając moje kroki nie będą musieli powielac moich błędów i pójdzie im łatwiej.

Wiem już conieco o HTMLu dlatego będę się skupiał głównie na pisaniu o CSSie. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że jest jeszcze wiele rzeczy, których muszę sie nauczyć, ale mam nadzieję, że pójdzie mi to wszystko dość szybko i już wkrótcę będę umiał robić bardziej profesjonalne strony.

A kim jestem?
Jestem mieszkańcem Mazur. Interesuję się fotografią i lubię czytać ksiązki, oglądać filmy science-fiction i fantastyczne. Zyję sobie spokojnie z moją żoną i córką na peryferiach małego miasta. Mamy psa i niezwykle leniwego kota. Lubię uprawiac sporty ekstremalny, ale nigdy nie pozwalam córce oglądać mnie w akcji.

Z wyrazami szacunku,
Jan Kowalski

Go Top